Реєстрація
Соціальна мережа України - Socplanet Розваги та спілкування без меж. Приєднуйтесь та запрошуйте всіх своїх друзів. Будьте завжди на зв'язку з друзями!!!

Сторінка питань та відповідей, які часто задаються

FAQ Загальне

Про нас
Революційна мережа Соціальна мережа "socplanet.com" призначена для пошуку нових друзів, знайомства та розваг як в Україні так і за кордоном. Нові друзі, розваги та знайомства а також спілкування без кордонів дозволять Вам не тільки легко розважатися і спілкуватися з друзями, а також створювати сторінки для захоплень і бізнесу, вікторини, опитування, писати цікаві статті, створювати події, завантажувати музику і відео, запрошувати друзів і знайомитися з ними.

FAQ Користувачі

Де знаходяться параметри конфіденційності?
Щоб потрапити в налаштування конфіденційності сайту - Socplanet, необхідно у верхньому лівому меню під назвою "Налаштування" вибрати пункт "Налаштування конфіденційності". Ця сторінка містить елементи вашої приватності на сайті - Socplanet, за допомогою яких ваші дані або інші налаштування та контент можуть бути відкриті або закриті для загального перегляду, обміну та інших дій.
Що таке профіль?
Як налаштувати повідомлення?
Перейдіть в меню "Налаштування" в розділ "Конфіденційність" і далі на вкладку "Повідомлення", де ви зможете налаштувати параметри отримання повідомлень електронною поштою при взаємодії з іншими користувачами нашої соціальної мережі.
Як змінити мій профіль?
Як змінити фотографію в профілі?
Для зміни або завантаження фотографії для профілю, перейдіть в меню "Профіль" і далі в пункт "Змінити фото профілю" . Виберіть зображення для завантаження, клікнувши на кнопку "Завантажити" зображення. Для завантаження доступні JPG, GIF або PNG файли зображень. Після завантаження ви зможете відредагувати завантажене зображення.
Як додати різну інформацію про себе, наприклад: про свою роботу, інтереси та захоплення?
Щоб додати додаткову інформацію про себе, перейдіть в меню "Профіль" і далі в пункт "Змінити профіль" або в пункт "Змінити роботу і освіту" в цьому ж меню.
Як заблокувати користувача?
Щоб заблокувати небажаного користувача і заборонити йому доступ і перегляд свого профілю або аккаунту, клікніть на зображення цього користувача і перейдіть в його профіль. Вгорі з правої сторони ви побачите Меню, що випадає, в якому ви зможете заблокувати користувача, після цього ви можете перейти в меню "Налаштування" і далі в "Конфіденційність" і на вкладці "Заблоковані користувачі" переглянути список користувачів, яких ви заблокували.
Я втратив або забув пароль - як мені відновити його?
Якщо ви забули свій пароль і не можете увійти на наш сайт, натисніть кнопку для відновлення пароля "Забули пароль?" і вам буде надіслано підтвердження електронною поштою. Натисніть на посилання в листі, щоб підтвердити, що ви хочете змінити або відновити свій пароль.
Як знайти друга або подругу?
Найпростіший спосіб подружитися або знайти друга або подругу, це натиснути посилання "Пошук друзів" у головному меню. Ви побачите список учасників нашої мережі. Внизу під кожною фотографією або зображенням користувача нашій мережі ви побачите напис "Додати в друзі" . Натисніть, і запит буде відправлений. При позитивній відповіді до вас прийде повідомлення на поштову скриньку і на стрічку новин. Ви також можете зайти на сторінку профілю користувача і надіслати йому пропозицію для дружби звідти, натиснувши "Додати в друзі" під фотографією в профілі.
Як швидко знайти собі пару?
Щоб швидко знайти собі пару, знайдіть в головному меню посилання "Знайомства" і перейдіть.
Перш ніж почати пошук користувача для створення своєї пари, завантажте свою фотографію і розкажіть коротко про себе у правій колонці профілю знайомств. Виберіть людину, з якою Ви хотіли б познайомитися і натисніть кнопку "Так" для фотографії, яка показується в даний момент. Після чого ця людина з'явитися в списку з фотографією і буде в процесі очікування, поки не погодиться на знайомство. Тільки при спільній згоді створите пару!

FAQ Сторінки

Для чого потрібні свої сторінки?
Якщо Ви є представником якоїсь організації або фірми або просто хочете створити свою сторінку, клуб або спільноту скористайтеся розділом "Сторінки" . За допомогою цього розділу Ви зможете не тільки мати свою індивідуальну сторінку, але також і своїх користувачів або учасників, ділитися на ній медіа і текстовим контентом і файлами, фотографіями і відеозаписами, регулювати конфіденційність і своє коло спілкування.
Після створення сторінки, виберіть вкладку у верхньому правому куті "Налаштування" і увійдіть на сайт як адміністратор своєї сторінки - "Увійти на сторінку" . Розкажіть друзям про свою сторінці, відправте запрошення повідомлення - визначте своє коло однодумців!
Як створити нову сторінку?
Натисніть в головному меню пункт "Сторінки"

1. Натисніть далі на вкладку "Створити сторінку", яка знаходиться на правому верхньому кутку сторінки.
2. Виберіть, який тип сторінки ви хочете створити.
3. Виберіть категорію, яка вам найбільше підходить.
4. Введіть назву Вашої сторінки у відповідне текстове поле.
5. Натисніть на кнопку "Створити", для створення і редагування своєї сторінки.
Як редагувати свою сторінку?
При редагуванні вашої сторінки ви побачите кілька посилань, які розміщені на головній панелі у верхній частині сторінки.

"Деталі"
Це дозволяє редагувати тип сторінки і назву.

"Інформація"
Ви можете вводити тут будь-яку інформацію, яку ви хочете залишити на сторінці і яка не суперечить правилам нашої соціальної мережі. Не забудьте потім зберегти цю інформацію, натиснувши на кнопку "Оновити"

"Фото"
Ви можете завантажити фото для вашої сторінці за цим посиланням. Натисніть на кнопку Огляд для завантаження зображення для вашої сторінки з вашого комп'ютера. Як тільки ви вибрали зображення, натисніть на кнопку "Завантажити фото"

"Конфіденційність"
Ви можете контролювати, хто має доступ до перегляду вашій сторінці та інші параметри конфіденційності за цим посиланням.

"Запрошення"
Ви можете запросити своїх друзів і знайомих і розповісти їм про свою сторінці.

"URL"
Введіть посилання для вашої сторінки в форматі http://nazvyazku.net/ваше назва англійською мовою /. Наприклад: http://nazvyazku.net/ vtobot/

"Адміністратори"
Виберіть, якщо хочете, додаткових адміністраторів для вашої сторінки зі своїх друзів.

FAQ Фотографії

Як завантажити фотографію?
Кожен користувач нашої соціальної мережі може завантажувати будь-які фотографії і зображення, які не суперечать нашим правилам. Додавати фотографії можна або зі свого профілю або з головного меню, вибравши пункт "Фото" . Перейдіть по посиланню "Фото" в головному меню в розділ фотографій і потім додайте свої фотографії у правому верхньому кутку сторінки кнопкою "+ Додати фотографії" . Вам будуть надано декілька варіантів для завантаження фотографій або зображень:
1. Виберіть або створіть новий альбом для своїх фотографій
2. Виберіть категорію для своїх фотографій
3. Виберіть і завантажте фотографію зі свого комп'ютера кнопкою "Вибрати фотографії"
Як додати або змінити фотографію в своєму профілі?
Для зміни або завантаження фотографії для профілю, перейдіть в меню "Профіль" і далі в пункт "Змінити фото профілю" або прямо перейдіть в "Мій профіль" , щоб вже звідти вибрати фотографії для профілю. Для успішного завантаження фотографії або її зміни виконайте наступні дії:
1. Якщо ви знаходитесь в своєму профілі, то виберіть фотографію, яку хочете зробити фотографією профілю та натисніть на неї. Зліва фотографії ви побачите Меню, що випадає "Дії"
2. Виберіть у цьому меню пункт "Зробити фото для профілю" .
Щоб додати фотографію в пункті "Змінити фото профілю" , виберіть зображення для завантаження, клікнувши на кнопку "Завантажити" зображення. Для завантаження доступні JPG, GIF або PNG файли зображень
1. Натисніть на кнопку "Обзор" для вибору зображення зі свого комп'ютера
2. Вибравши фотографію, яку ви хочете використовувати для фотографії профілю, натисніть на кнопку "Завантажити зображення" 3. Після завантаження фотографії, відредагуйте її інструментами "обрізки", для кращого сприйняття.
Як змінити зовнішній вигляд свого аватара?
Для зміни аватара для профілю, перейдіть в меню "Профіль" і далі в пункт "Змінити фото профілю" .
1. Натисніть і перетягніть курсор миші вихідної фотографії, скориставшись інструментом "Обрізки" фотографії
2. Якщо вас влаштовує ваш аватар або малюнок профілю після редагування інструментом "Обрізки", натисніть кнопку "Зберегти аватар"
Як видалити фото?
Для видалення своєї фотографії або зображення, клікніть на зображення фотографії. Зліва фотографії з'явиться Меню, що випадає "Дії" в котом ви знайдете пункт "Видалити фотографію" . Натисніть на цей пункт і погодитеся з тим, що ви дійсно хочете видалити фотографію - після чого фотографія буде видалена.
Як сказати, що фотографія вам подобається і як прокоментувати фотографію?
Ви можете коментувати ваші фотографії або фотографії ваших друзів, просто натиснувши на текстовому полі "Коментувати" , яке знаходиться під кожною фотографією. Клацніть на зображення фотографії і прокоментуйте його.
Якщо вам сподобалася фотографія, натисніть на текстове поле або кнопку "Мені подобається" , яке також знаходиться під кожною фотографією.